Cute Demon Crashers (18+)

Aneta "Youko Akira" Jones
0 komentárov

Na Cute Demon Crashers som narazila úplnou náhodou cez facebook nástenku. Krátka vizuálna novela je prvou eroge hrou, kde môžete povedať aj NIE. Eroge hra, ktorá nemusí byť eroge znie veľmi lákavo a rozhodne do kariet hrali aj obrázky s veľmi sympatickou anime kresbou.

Aká by bola vaša reakcia, keby sa vám doma z ničoho nič zjavili štyri postavy tvrdiace, že sú sexuálni démoni? Za normálnych okolností si asi budeme myslieť, že nám preplo alebo zavoláme políciu, alebo… toho využijeme?

Claire je doma počas jarných prázdnin. Zatiaľ čo ostatní študenti si užívajú vonku, ona trčí doma a sníva o nejakom krátkom výstrelku. Toto malé želanie sa ale zrazu môže stať skutočnosťou po tom, čo sa jej v dome zrazu zjavia traja sexuálni démoni – traja incubi a jeden succubus.

Zaujímavosťou tejto otome hry (hry cielené na dievčatá a mladé ženy) je už spomenutý fakt, že sa tu prvok pre dospelých dá úplne vynechať. Hra nikoho nenúti, je veľmi milá, takmer by som povedala že hlavnú hrdinku rozmazáva. Pokiaľ samozrejme poviete „nie“ hneď na začiatku hry a zavoláte políciu, hra okamžite skončí. Pokiaľ ale zvážite svoje možnosti, môžete hrať ďalej a kedykoľvek neskôr povedať „nie“ znovu.

Veľkou výhodou kratučkej (pod 2 hodiny) dĺžky je až 11 možných koncov. Novela je dokonca čiastočne dabovaná a musím povedať, že hlasy boli vybrané výborne. Hudba je taktiež veľmi dobrá. Najväčším plusom je podľa mňa ale grafická stránka. Práve kresba a jej štýl boli pre mňa najväčším lákadlom a to sa nestáva často, aby mi vizuálne novely zo západu učarovali. Energické farby celej palety lahodia očiam.

Aj napriek krátkej hernej dobe som si hru neskutočne užila a odhalila všetky možné konce. Už teraz sa teším na ďalšie kreácie z dielne developerov SugarScript a budem len dúfať, že ďalšie novely budú dlhšie a ešte lepšie.

Hru si môžete stiahnuť tu: https://sugarscript.itch.io/cute-demon-crashers

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ

Pridaj komentár

Tento obsah sa nedá kopírovať.