Spy x Family 3

Aneta "Youko Akira" Jones
0 komentárov

Misia úspešná, Súmrak má rodinu. Teda, je tomu naozaj tak? Falošná rodinka je testovaná ďalšou neočakávanou prekážkou – Yoriným bratom Yurim! Člen tajnej polície Yuri sa snaží Súmraka odhaliť, zatiaľ čo Loid ostáva na pochybách. Stačí táto jedna návšteva aby sa celá fingovaná rodina rozpadla ako domček z karát? Pokiaľ to nevyjde, začnú padať hlavy, doslova!

Ďalšia postava sťažujúca celú situáciu je na scéne. Yuriho gólom je dostať Súmraka, našťastie nevie, že Súmrak stojí vyslovene pred ním vedľa jeho sestry. Môže v tom byť ešte viac chaos? Ešte stále sme v úvode príbehu, nové postavy pribúdajú a odhaľujú sa viaceré vzťahy medzi postavami. Predstavovanie bude pokračovať aj v ďalšom zväzku, ako bolo na konci odhalené.

Tacuja Endó odhaľuje detaily zo života našich obľúbencov. Vo svetle reflektorov bude nielen disfunkčná rodinka, ale aj deti zo školy. Misia sa neočakávane tiež pohne, Loid si môže vydýchnuť. Príbeh je zatiaľ stále pomalší, to ale kompenzuje strelený humor s kopou bizarných situácií. V tejto mange sa nedá nudiť, autor prichádza čím ďalej s väčšími strelenosťami.

Zaujímavé však je, že nech už je situácia v mange akokoľvek prehnaná a v realite prakticky nemožná, vôbec vám to nevadí.  Práve naopak, tento riadený chaos je tým najlepším čo Spy x Family môže ponúknuť. Jediný, kto si dokáže uchovať chladnú hlavu je Loid Forger, ostatní operujú pudovo, ideálne k tomu so svojským pohľadom na riešenie. Preto v mange nájdete mnoho roztomilých, zábavných, fascinujúcich, sviežich aj na hlavu padnutých situácií. Čo stránka to niečo nové, a to všetko podané s perfektnou štýlovou kresbou, ktorú sa nedá vynachváliť.

Tretí zväzok len utvrdil predošlé domnienky, táto manga je jednoducho naozaj zábavná. Predstavovanie dôležitých postáv bude pokračovať aj v ďalšom zväzku, ako bolo na konci odhalené. Už sa teším, do akých situácií sa Loid, Anya a Yor dostanú.

Recenzovaná verzia:

  • Vydavateľstvo: CREW
  • Séria: Spy x Family (vychádzajúca séria)
  • Autor: Tacuja Endó
  • Väzba: brožovaná
  • Jazyk: český
  • Počet strán: 196
  • Rozmer: 128 × 182 mm
  • Rok vydania: 2022
  • ISBN: 978-80-7679-117-6

Ďakujem vydavateľstvu Crew za poskytnutý recenzný výtlačok.

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ

Pridaj komentár

Tento obsah sa nedá kopírovať.