Gaming Professors nadeľuje štedré Vianoce

Otaku Nest
0 komentárov

Vianoce, Vianoce prichádzajú! Doba pohody, mieru, priateľstva a rodinných stretnutí klope na dvere, preto je treba sa na vianočnú atmosféru naladiť. Ako na to? Čo takto veľkou vianočnou súťažou, ktorú organizuje herný magazín Gaming Professors? Na oslavu druhého výročia vzniku znovu rozdáva darčeky nielen milovníkom hier, ale aj zarytým čitateľom alebo zberateľom.

Môžete si zasúťažiť o stovky cien, kompletný zoznam výhier nájdete v tomto odkaze. Ako sa do súťaže zapojiť? Je to veľmi jednoduché. Stačí dať „To sa mi páči“ na facebookovu stránku Gaming Professors a nasledovne dať „lajk“ pod súťažný príspevok a napísať akýkoľvek komentár. Súťaž prebieha lineárne aj na instagrame a je rozdelená na štyri adventné týždne.

Prvý týždeň: 27. 11. – 4. 12. 2022
Druhý týždeň: 4. 12. – 11. 12. 2022
Tretí týždeň: 11. 12. – 18. 12. 2022
Štvrtý týždeň: 18. 12. – 25. 12. 2022

V ponuke nájdete známe stolné hry od rôznych vydavateľov, hráčov videohier poteší mimo mnohých herných kľúčov a fyzických hier (napríklad aj zberateľskú edíciu hry FixFox, ktorej grafiku robila skvelá Yuffie!) aj merch zo skvelej hernej novinky na Nintendo Switch Bayonetta 3, a anime fanúšikovov zase poteší kalendár Šingeki no Kódžin na rok 2023. Nechýbajú samozrejme ani vecičky s nálepkou značky Warhammer, rôzne plagáty, hrnčeky, puzzle, tričká… Tento Ježiško je naozaj štedrý.

Magazín Gaming Professors už druhým rokom prináša novinky zo sveta hier, komiksov, filmov a stolných hier. A to najlepšie na koniec, ak vás zaujímajú recenzie hier, ste vášnivým hráčom a chceli by ste sa so svojimi dojmami podeliť so širokou verejnosťou, môžete sa do týmu GP pridať aj vy! Tak neváhajte a prihláste sa ešte dnes!

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ

Pridaj komentár

Tento obsah sa nedá kopírovať.