Hot Milk

Gundam
0 komentárov

Príbeh

Saruno Fumioši je bodyguardom na voľnej nohe, ktorý si založil vlastnú agentúru a snaží sa tak pretĺcť životom. To však nie je vôbec jednoduché, keďže peniaze nemá žiadne a o jeho firme nikto nevie. Teda až do nedávnej chvíle o nej nikto nevedel. Jeho služby si totiž vyžiada vodca mocnej finančnej skupiny, ktorý chce, aby Saruno chránil jeho vnučku Milk. Tej Mašino predtým zhodou okolností pomohol proti dvom výtržníkom, keďže ho zaujali jej proporcie. A tak, pod hrozbou straty svojho života, pokiaľ sa jeho chránenkyni niečo stane, sa nešťastný bodyguard ujíma svojej neľahkej úlohy…

Postavy

Milk Meruo
Pekná a energická 17-ročná stredoškoláčka vedie popri škole aj svoj vlastný obchod, mliekareň Hot Milk a snaží sa pomáhať každému a všetkému v okolí. A to bez akéhokoľvek ohľadu na dôsledky svojho konania, čím robí nebohému Mašinovi zo života peklo.
Saruo Fumioši
Perverzného Sarua síce pohľady na Milkyne krivky a nohavičky tešia, ale jej výstrelky a snaha každému pomôcť, ktorá ju zakaždým dostane do problémov, mu nedávajú spávať. Najmä keď jeho život závisí na jej zdraví.

Mangaka

Kendži NAGATOMO je neznámy mangaka, ktorý má na konte momentálne len dve diela, a to práve zrecenzované Hot Milk serializované v Young Jump a 21-zväzkovú mangu Bartender, kde sa staral o kresbu.

Gundamov kútik

Hot Milk je značne krátka, ale zato pomerne zábavná šónen manga, ktorá si tú hodinu z vášho času, potrebnú na jej prečítanie, určite zaslúži. Ako už bude zrejmé, celý príbeh sa točí okolo toho, ako sa Mašino snaží chrániť Milk pred rôznymi nebezpečenstvami, do ktorých sa dostáva, či už sa jedná o mafiu, zlodejov alebo iné podvratné živly. Hot Milk je teda predovšetkým komédia, prepletená klasickou akciou a v neposlednom rade fanservisom, prejavujúcim sa najmä v podobe panty shotov. Moc kvality očakávať netreba, ale na druhej strane, miestami je manga celkom zábavná, takže svoj účel, ako krátka oddychovka, bez problémov plní.

Aké by to ale bolo oddychové čítanie bez peknej kresby, všakže? Netreba sa báť. Hot Milk je možno krátke, ale na grafickom prevedení netrpí určite. Kresba je veľmi pekná a zaujímavá, takže manga sa číta pohodlne a takmer sama od seba.

V skutočnosti tu o tomto diele nie je nutné hovoriť moc veľa. Pokiaľ si chcete dať na chvíľu oddych a prečítať si trochu akčnejšie ladenú šónen komédiu, môžete skúsiť práve túto hodinovú záležitosť.

Zdroj: gundam.sk

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ

Pridaj komentár

Tento obsah sa nedá kopírovať.