Quest, trnavský herný & anime bar

Aneta "Youko Akira" Jones
0 komentárov

Už približne tri mesiace má Trnava svoj vlastný herný a anime bar v blízkosti obchodného centra City Arena. Toto útočisko pre hráčov aj otaku s názvom Quest (ľudovým prekladom úloha v hre) naozaj stojí za spomenutie a každý fanúšik anime, mangy a hier či inej popkultúry by sa určite mal zastaviť aspoň raz.

A čímže je tento bar tak výnimočný? Jednoznačne to bude predovšetkým ich kreatívnymi nápojmi. Potrebujete si doplniť život alebo manu? Môžete si dať Health PotionMana Potion! Prípadne by vám vyhovoval nejaký ten Portal, Light Saber aby ste sa prebojovali životom? Ak ste smutní pretože ste sami, možno vám zavoní Love Potion. Keby ste chceli byť radšej 2D ako 3D, môžete navštíviť rôzne svety, z ktorých spomeniem dva ikonické: Ghibli s Totoro Cocktail a Gurren Lagann svet so Spiral Power. Ponuka sa ale stále mení a rozširuje aj vďaka týždenným špeciálom, kde si srdce návštevníkov získal drink Mushishi a momentálne je v ponuke aj Berserk. Nemusíte sa ale báť že nejaký drink nestihnete, barový alchymista vám ich zamieša aj na požiadavku.

Drinky si mohli vyskúšať aj návštevníci Anime Show 2018 a podľa počtu ľudí s flakónmi rôznych farieb môžeme konštatovať, že boli naozaj populárne. Otestovali sme ich aj my už priamo v Trnave a určite sme neľutovali. Práve naopak, chystáme sa znovu! A to nielen vďaka dobrým drinkom, ale aj výbornej atmosfére a veľmi príjemným priestorom (a ehm, naozaj rýchlou wi-fi, čo je sen každého geeka).

Tento mesiac Quest otvoril aj pivnicu s kapacitou dvadsiatich návštevníkov, ktorá má konzoly PlayStation 1-4, veľký hrací stôl, dokonca aj vodné fajky a samozrejme nezabudlo sa na wi-fi ani tam. Pivnica sa bude dať prenajať pre súkromné akcie ako LAN party, LARP, stretnutia hráčov hier na hrdinov a podobne, prípadne sa miesta dajú aj rezervovať.

Počas posedenia si môžete zahrať stolné hry alebo pozerať premietania herných zápasov a anime. Ďalšou možnou aktivitou pre neposedných sú questy. Splňte úlohy z Quest tabule a možno práve vy získate odmenu. A kto z vás ste pri peniažkoch alebo proste neviete odolať ničomu z vášho obľúbeného seriálu/hry, je tu aj Quest SHOP s plyšákmi, kľúčenkami, postavičkami atď.

Pokiaľ vás teda Quest zaujal, otvorené je v pondelok až štvrtok od 13.00 do 24.00 a v piatok/sobotu do 02.00 na ulici Halenárska 17.

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ

Pridaj komentár

Tento obsah sa nedá kopírovať.